Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Začínáme vyučovat ON-LINE

Začínáme vyučovat ON-LINEDatum konání:
18.3.2020
Datum ukončení:
30.6.2020

Vážení rodiče a zákonní zástupci,

Jak zajistit výuku při současné situaci? Za poslední více než týden, mnohokrát opakovaná otázka. V každém případě chceme být v této nastalé situaci s Vámi a nabídnout Vašim dětem alternativní způsob výuky. Došli jsme s kolegy ke shodě, že od příštího týdne (23.3.2020) zahajujeme distanční výuku všech studijních zaměření, včetně kolektivů (Hudební nauka, Výtvarný obor a LDO). Výuka bude probíhat v několika formách, např. on-line za pomoci aplikací sociálních sítí (zejména individuální výuka) , případně zasíláním konkrétních úkolů emailem s následnou zpětnou vazbou žáků. Výběr komunikačních mostů je výhradně na učiteli na základě domluvy s Vámi rodiči a zákonnými zástupci žáků a také samozřejmě na technických možnostech, připojení k internetu atd.. Tímto způsobem bude až do odvolání zajištěna výuka na naší základní umělecké škole. Vězte, že děláme maximum, aby žáci byli co možná nejvíce kompenzováni a o svou pravidelnou výuku nepřišli, byť v jiné podobě. Jiná forma v tuto chvíli možná bohužel není. V tomto týdnu probíhá prostřednictvím učitelů domluva s Vámi včetně výběru jednotlivých způsobů výuky, stejně jako pilotní provoz výuky ON-LINE. Prosím Vás tímto o součinnost. V řadě případů se to bez Vás rodičů neobejde :-)

 Již z vlastní zkušenosti vidím, že on-line výuka prostřednictvím sociálních sítí funguje, že je pro žáky velmi zajímavá, inspirativní a zároveň zábavná. Jak lépe využít vzniklý čas v domácím prostředí, než pokračováním toho, co děti baví :-)

 Moc Vám děkuji za pochopení a věřím, že i přes všechna úskalí a vzniklé bariéry, se brzy uvidíme tváří v tvář.

 Nadále prosím sledujte webové stránky ZUŠ a také facebook, budeme Vás průběžně informovat.

"Nehledáme výmluvy...Nacházíme cesty...!"

 Martin Kachlík, ředitel ZUŠ Město Albrechtice


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů