Drobečková navigace

Úvod > Naše škola > Aktuality > Začínáme vyučovat ON-LINE

Začínáme vyučovat ON-LINEDatum konání:
18.3.2020
Datum ukončení:
30.6.2020

Vážení rodiče a zákonní zástupci,

Jak zajistit výuku při současné situaci? Za poslední více než týden, mnohokrát opakovaná otázka. V každém případě chceme být v této nastalé situaci s Vámi a nabídnout Vašim dětem alternativní způsob výuky. Došli jsme s kolegy ke shodě, že od příštího týdne (23.3.2020) zahajujeme distanční výuku všech studijních zaměření, včetně kolektivů (Hudební nauka, Výtvarný obor a LDO). Výuka bude probíhat v několika formách, např. on-line za pomoci aplikací sociálních sítí (zejména individuální výuka) , případně zasíláním konkrétních úkolů emailem s následnou zpětnou vazbou žáků. Výběr komunikačních mostů je výhradně na učiteli na základě domluvy s Vámi rodiči a zákonnými zástupci žáků a také samozřejmě na technických možnostech, připojení k internetu atd.. Tímto způsobem bude až do odvolání zajištěna výuka na naší základní umělecké škole. Vězte, že děláme maximum, aby žáci byli co možná nejvíce kompenzováni a o svou pravidelnou výuku nepřišli, byť v jiné podobě. Jiná forma v tuto chvíli možná bohužel není. V tomto týdnu probíhá prostřednictvím učitelů domluva s Vámi včetně výběru jednotlivých způsobů výuky, stejně jako pilotní provoz výuky ON-LINE. Prosím Vás tímto o součinnost. V řadě případů se to bez Vás rodičů neobejde :-)

 Již z vlastní zkušenosti vidím, že on-line výuka prostřednictvím sociálních sítí funguje, že je pro žáky velmi zajímavá, inspirativní a zároveň zábavná. Jak lépe využít vzniklý čas v domácím prostředí, než pokračováním toho, co děti baví :-)

 Moc Vám děkuji za pochopení a věřím, že i přes všechna úskalí a vzniklé bariéry, se brzy uvidíme tváří v tvář.

 Nadále prosím sledujte webové stránky ZUŠ a také facebook, budeme Vás průběžně informovat.

"Nehledáme výmluvy...Nacházíme cesty...!"

 Martin Kachlík, ředitel ZUŠ Město Albrechtice


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů