Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > VÝUKA OD 12. ŘÍJNA 2020 DO 25. ŘÍJNA 2020!!!

VÝUKA OD 12. ŘÍJNA 2020 DO 25. ŘÍJNA 2020!!!Datum konání:
12.10.2020
Datum ukončení:
25.10.2020

Vážení rodiče, milé děti,

dovolte abychom Vás opět informovali o změnách organizace výuky na naší základní umělecké škole v období 12. října až 25. října, která se bude vztahovat v návaznosti na Usnesení vlády České Republiky ze dne 8. října 2020 č. 997 a také na základě Mimořádného opatření č. 28/2020 Krajské hygienické stanice Moravskoslezského kraje se sídlem v Ostravě, v omezení provozu základních uměleckých škol spočívající v zákazu osobní přítomnosti žáků při uměleckém vzdělávání s výjimkou individuální výuky (jeden učitel, jeden žák). Výjimka se nevztahuje na výuku zpěvu!!!

V praxi to znamená, že žáci budou na individuální výuku docházet ke svým učitelům dle stanoveného rozvrhu, žáci ve skupinkách budou rozděleni a docházet jednotlivě, veškerá skupinová výuka bude nadále probíhat distanční formou (Literárně dramatický obor, Výtvarný obor, Nauka o hudbě, Sbor, Skupina MIX, Soubor zobcových fléten atd.)

Provozní a hygienické podmínky ZUŠ Město Albrechtice

Tímto prosíme také o dodržování provozních a hygienických podmínek viz výše.

Moc děkujeme za pochopení a přejeme klidné dny

 

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů