Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Potravinová sbírka 2019

Potravinová sbírka 2019Datum konání:
29.10.2019

Vážený pane řediteli,

dovolte mi poděkovat Vám, Vašemu kolektivu, dětem i rodičům dětí za projevenou ochotu, vstřícnost, štědrost a aktivní zapojení do Krajské sbírky potravinové pomoci, která se také letos konala při příležitosti Mezinárodního dne za vymýcení chudoby.

Velmi nás těší, že jste se do sbírky potravin zapojili a můžeme tak i s Vaší pomocí realizovat poslaní potravinové banky, tedy pomáhat s odstraňováním chudoby a hladu, pomáhat lidem v nouzi, ale také podporovat solidaritu ve společnosti. Výtěžek z potravinové sbírky ve Vaší organizaci bude předán přímo lidem, kteří se ocitli v nepříznivé sociální situaci prostřednictvím charitativní organizace, která je řádným členem Potravinové banky v Ostravě.

Rádi bychom Vám spolu s poděkováním za potraviny předali certifikát, který Vám posíláme v příloze tohoto dopisu. Vážíme si Vaší angažovanosti a vstřícnosti a budeme se těšit na případnou další spolupráci.

Jsme s úctou,

Sabina Keprdová, manažerka skladu, Potravinové banky v Ostravě, z. s.

Osvědčení_1.jpg

 

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů