Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Okresní kolo soutěže ve hře na klavír

Okresní kolo soutěže ve hře na klavírDatum konání:
21.2.2020

Okresní kolo soutěže ve hře na klavír

bylo pro naší žákyni velmi úspěšné

 

Dne 21. 2. 2020 se na ZUŠ Krnov konalo okresní kolo soutěže ZUŠ vyhlášených MŠMT ČR „Hra na klavír „ v kategoriích klavír sólo a klavírní dua. Z naší školy se soutěže zúčastnila jedna žákyně Viktorie Vendolská, ze třídy p. učitelky Šárky Richterové. Viktorie si vybojovala 1. místo bez postupu do krajského kola. Tato soutěž byla velmi náročná, celý soutěžní program se hrál zpaměti a výkony hodnotila odborná porota. Viktorce moc blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Okresní předsedkyně klavírní sekce

Šárka Richterová

Šárka Richterová a Město Albrechtice (1).jpg


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů