Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > INFORMACE K ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2022/2023

INFORMACE K ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2022/2023Datum konání:
1.9.2022

Vážení rodiče a milé děti,

začátek školního roku se velmi rychle blíží, rádi bychom Vám tedy předali několik důležitých informací k jeho zahájení.

 

Všichni žáci, včetně žáků nově přijatých, budou nejpozději do 31. 8. 2022 kontaktováni svými třídními učiteli, kteří Vám oznámí termín osobního setkání k domluvě rozvrhu hodin. K prvnímu setkání zpravidla dochází v prvním týdnu školního roku. Vhledem k velmi krátkému úvodnímu týdnu, tak dojde nejpozději do 9. 9. 2022

Přidělené učitele nově příchozím žákům, naleznete podle ID žáka ZDE

Vaši vyučující Vám rovněž při osobním setkání zprostředkují další nezbytné informace k průběhu vzdělávání Vašich dětí.. 

Na rozvrhu hodin se podílí žák se svým vyučujícím. Při jeho tvorbě se snažíme zohlednit především žáky dojíždějící, ale také zároveň návaznosti na další povinné předměty související s konkrétním oborem či studijním zaměřením. Proto Vás rodiče, prosíme o případnou vstřícnost při tvorbě rozvrhů.

Časy výuky předmětu Nauka o hudbě v Městě Albrechticích a dalších kolektivních předmětů (Sborový zpěv, Soubor zobcových fléten, Skupina MIX, Kytarový soubor), budou vyvěšeny v prvním týdnu měsíce září na informační tabuli v prostorách ZUŠ, webových stránkách školy a facebooku!

Pravidelná výuka dle rozvrhu hodin bude z důvodu zkráceného úvodního týdne zahájena od pondělí 12. 9. 2022!

 

Od školního roku 2022/2023 jsme museli v souvislosti s dramatickým růstem cen energií, sáhnout k nepopulárnímu kroku, a to k navýšení školného, napříč všemi obory. Pevně věříme, že tato skutečnost Vás neodradí od uměleckého vzdělávání Vašich dětí a naopak nám v této nelehké době zachováte svou přízeň, za kterou Vám velmi děkujeme.

Pro žáky výtvarného oboru máme výbornou zprávu, neboť můžeme se souhlasem zřizovatele (MSK), Ministerstva školství a zejména díky vstřícnosti a otevřenosti vedení ZŠ Město Albrechtice, výtvarný obor vyučovat právě přímo v budově ZŠ na Opavické ulici.

Moc se už na Vás všechny těšíme!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE DALŠÍ DŮLEŽITÉ INFORMACE A DOKUMENTY

ŠKOLNÉ 2022-2023

Školní řád

Organizace školního roku 2022/2023

 

V případě dotazů nás prosím kontaktujte prostřednictvím emailu nebo telefonicky.

Krásný zbytek prázdnin!


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů