DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
opět po roce se otevřely dokořán dveře naší školy také široké veřejnosti s mottem "Vyzkoušej a zažij."
Den otevřených dveří se tentokrát konal pod záštitou celorepublikového festivalu základních uměleckých škol, ZUŠ OPEN, který navazuje na dlouholetou tradici Nadace Magdaleny Kožené.
Celé odpoledne provázelo nádherné počasí a tak si své stanoviště na naší zahradě vytvořili dramaťáci. Nemohly chybět výtvarné dílny plné nápadů a kreativity a samozřejmě také ukázky hudebních nástrojů, na které si návštěvníci mohli zahrát.
Součástí programu Dne otevřených dveří byl i krátký koncert žáků a učitelů ve velmi příjemné uvolněné a neformální atmosféře.
Děkujeme všem, kteří jste za námi přišli :-)