Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Informace k provozu základní umělecké školy město Albrechtice, od 24. května 2021

Informace k provozu základní umělecké školy město Albrechtice, od 24. května 2021Informace k provozu základní umělecké školy město Albrechtice, od 24. května 2021

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy informuje, že v návaznosti na jednání Vlády ČR dne 17. května 2021 bylo vydáno novelizované mimořádné opatření k omezení provozu základních uměleckých škol platných od 24. května 2021.

  • je umožněna individuální prezenční výuka ve formě (jeden žák, jeden pedagogický pracovník)
  • je umožněna individuální konzultace ve formě (jeden žák, jeden pedagogický pracovník)
  • je umožněna skupinová a kolektivní výuka a konzultace napříč všemi vyučovanými obory (Literárně dramatický obor, výtvarný obor, soubory, sbor, hudební nauky) v nejvyšším počtu 10 žáků, bez povinnosti dokládání testování!
  • je umožněna osobní přítomnost v počtu vyšším než 10 žáků a to pouze za předpokladu prokázání žáka negativním výsledkem POC ne starším 72hodin, RT-PCR ne starším než 7 dní, případně žák doloží čestné prohlášení svého zákonného zástupce o absolvování testu na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem ne starším 72 hodin.
  • Kromě již stávající prezenční výuky individuální bude probíhat prezenční výuka také všech kolektivních předmětů: - Hudební nauky (včetně poboček) - Sborového zpěvu - Souboru zobcových fléten a další komorní hry - LDO - Výtvarný obor - Skupina MIX Jedinou podmínkou výuky je, že děti ve skupinách nad 10 (pedagog se nezapočítává) se musí prokázat negativním testem, případně donese čestné prohlášení vyplněné a podepsané zákonným zástupcem!!!

Vstup do budovy školy

Vstup do budovy školy je umožněn pouze žákům a v nezbytně nutných případech také třetím osobám.

Žáci nemusí podstupovat antigenní test na přítomnost viru SARS-CoV-2

Všichni zaměstnanci, žáci a doprovázející osoby žáků, mají povinnost nošení příslušné ochrany dýchacích cest (respirátory třídy FFP2, KN 95, děti do 15 let chirurgické roušky) po celou dobu svého pobytu v budově školy, včetně výuky.

Všichni zaměstnanci, žáci a doprovázející osoby, jsou povinni dodržovat nastavená hygienická opatření k ochraně zdraví všech zúčastněných.

V Městě Albrechticích dne 19. 05. 2021 Martin Kachlík, ředitel ZUŠ Město Albrechtice

Informace pro školy a školská zařízení 24.5.2021

Čestné prohlášení o negativním výsledku testu COVID -19


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů