DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
srdečně zveme všechny, kteří si chtějí užít příjemné sobotní odpoledne ve společnosti hudebníků, herců a výtvarníků. Tedy především Vás milé děti, vážení rodiče, babičky, strýčkové....
Připravujeme pro Vás hudební, výtvarné a dramatické dílny. Vše si můžete vyzkoušet, ale především zažít.
Součástí odpoledne bude i malý koncert našich žáků a chybět nebude i drobné občerstvení :-)
VELMI SE NA VÁS TĚŠÍME
Žádné komentáře doposud nebyly přidány.
Přidat komentář